Utečenci, máme právo povedať-NIE?

Autor: Michal Fáber | 11.9.2015 o 21:31 | (upravené 12.9.2015 o 6:23) Karma článku: 6,97 | Prečítané:  253x

Téma utečencov v súčasnosti veľmi rezonuje a bude stále rezonovať. Treba ku nej vyjadriť svoj postoj a názor. Ja som striktne proti tomu, aby nás nejakí "múdrejší" a "tolerantnejší" Európania tlačili prijať nejaké kvóty, NO!  

 

Názor môjho Popračana Kisku, že vraj Slovensko zvládne niekoľko tisíc utečencov je veľmi nemúdry, aj keď si pána prezidenta veľmi vážim, v tomto mu budem veľmi odporovať. 

1.Mám kamoša v Dánsku, ktorú tam žije pekných pár rôčkov a to, čo pozoruje v Dánsku, ale aj v iných severských krajinách naháňa oprávnene strach-stúpol počet znásilnených žien výrazne, stúpla kriminalita, utečenci sa nevedia asimilovať, ale postupne prichádzajú do vlád a snažia sa meniť hodnoty a smerovania štáru, severania veľmi banujú svoje kroky smerom k utečencom

2.Je úplne evidentné, že Islam chce zaplaviť Euŕopu, postupne, ale isto, chce zaviesť Islam ako náboženstvo, aj násilnou smrťou.

3.Je strašne falošné, že ľudia teraz pomáhajú v rôznych zbierkach a odsudzujú ľudí, ktorí sú proti tomu. Celý rok nič nerobia a potom "zrazu" idú pomáhať. Veľa z nás pomáha celý rok a nechválime sa tým.

4.Milujem ľudí a chcem každému pomôcť. Je mi veľmi ľúto tých žien a detí. Veľmi premyslene by som prijal zopár utečencov, ktorých naozaj preveríme.

5.Všetkých ostatným by som sa snažil vytvoriť vhodné podmienky na odchod z Euŕopy- zdravotnícku, psychologickú pomoc a finančnú pomoc.

6.Richard Sulík mal pravdu, aj 10% radikálnych moslimov, aj menej vie úplne zmeniť fungovanie nášho štátu.

7.Počul som, že Moslimovia sa dávajú na kresťanstvo, tak by som im hovoril o kresťanstve, aby mohli spoznať dobrého Boha a včleniť sa do spoločnosti, ak už by tu nejakí boli.

8.Súhlasím s Austrálskym postojom k imigrantom v zmysle, buď budete rešpektovať našu kultúru, alebo dovidenia.

9.Hoci nemám rád vládu Fica, teraz s ňou súhlasím, nenechať sa zastrašiť cudzími vládami na prijatie kvót.

10.Kto nám má právo vstupovať do svedomia a riadenia štátu? Ľudia volia a oni zvolili Fica, tak nech sa slobodne rozhodne a nech ho nikto netlačí, nikto a nič. Źiadni novinári nesmú vyvolávať falošné humanistické nádeje, že zvládneme toľko imigrantov, keď nepoznajú reálny stav v štátoch, kde im už prerástli cez hlavu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Američania spozorneli. Slovenský princ je hodný Oscara

Veľký šľachtiteľský príbeh sa začal celkom nenápadne.


Už ste čítali?